KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428218

nr 1642 8218

O A Carlsson. Signerad, daterad 36, landskap. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 76x108 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:37:47

15/9 18:43:57 1      Vinnande bud